Stavební materiál a interiérové doplňky od českých výrobců

Víceúčelová hřiště se vším všudy

Říkáte si, že Vám ve Vaší obci, čtvrti nebo třeba i na zahradě něco chybí a pohráváte si s myšlenkou, že byste si nechali vystavět hřiště? Jaké jsou jeho výhody, nevýhody, kde ho sehnat a co to obnáší se  dočtete v tomto článku.

víceúčelové hřiště goldreturn

Občasná údržba domu je potřeba

Nikdo nechce žít bez střechy nad hlavou, tedy až na ty největší romantiky a bohémy, kteří cestují po světě a přespávají s radostí pod širým nebem. O takovou střechu nad hlavou se je třeba řádně starat, abyste o ní právě jednou nepřišli.

oprava_ploche_strechy

Jaký je nejznámější termoplast?

Víte, co jsou to termoplasty? Jedním z nejznámějších produktů této kategorie jsou polykarbonáty. Jak si už od slova termoplast můžete odvodit a určitě se vám k tomu sbíhají v hlavě asociace i když nejste chemicky zdatní, je to spojenina výrazu pro teplo a plast.

V roce 2014 zvítězily nerezové bazény

Podle posledních výzkumů lidé, kteří investovali do soukromých bazénů, rapidně upřednostnili nerezové bazény.

Nerezový materiál je totiž daleko komplexnější, než keramika. Hodí se jak do interiéru tak i na zahradu. Zajišťuje dlouho životnost

a relativně velké množství tvarových variací. Jsou daleko jednodušší na údržbu a navíc působivě zapadají esteticky do moderních zahrad.
Dále také určitě oceníte rychlou a bezproblémovou realizaci, která zajišťuje zároveň jedno z nejlepších bazénových těsnění.

Výběr výřivek

Rozhodování mezi top druhy výřivek není lehká věc. Na co si dávat pozor jaké whirpooly jsou nejvýhodnější? To prozradí náš článek.
  • Velikost

Základním parametrem je počet osob, které se do vířivky vejdou.

  • Výrobce

Je nanejvýš vhodné se zajímat o původ vířivky. Lépe řečeno, kdo vířivky vyrábí, tj. o konkrétního výrobce. Je na vířivce nicneříkající nálepka "Made in EU", nebo "Made in China"? Podle značky výrobce lze dohledat reference a zkušenosti uživatelů.

  • Kvalita základu

Je vyroben z vodovzdorné překližky (vířivka nemůže být zapuštěna do terénu, být trvale venku nebo ve vlhkém prostředí) nebo je z laminátu či jiného pevného plastu? Má-li pevný základ, může stát na volné ploše a nepotřebuje pevné základy (tj. ušetříte za stavební práce).

Výřivky pro fajnšmekry

Voda, zejména ta vařící, přináší pro unavené tělo jeden z nejpříjemnějších odpočinků. V dnešní náročné době tělo a organismus dostává zabrat, a tak se zvyšuje zájem o fitness a wellness celkově. Kdykoliv však přijedete do veřejných lázní či krytých plováren, čeká na Vás jedna malá výřivka plná starších lidí, a tak vám nezbývá nic jiného, než jít plavat a čekat. Firma BWS Přerov tento problém vyřeší za Vás. Nainstaluje vám výřivku přímo do vašeho domu a na výběr dá z tří špičkových provedení Sundance, USSPA a Riviera Pool. Pokud to vaše tělo vyžaduje, nebojte se investovat do vaší vlastní výřivky!

Přenechejte rekonstrukci odborníkům

V ještě nezrekonstruovaných bytech bývají častým problémem umakartová jádra. V současné době dochází k jejich odstranění. Umakartová jádra jsou nahrazena betonem. Rekonstrukce koupelny často v těchto bytech spojuje koupelnu s toaletou, čímž se v bytě získá více prostoru. Chcete-li mít novou, moderní koupelnu, obraťte se na koupelny Brno, které se mohou pyšnit bohatou nabídkou.

Drevený nábytok je klasika

Drevený nábytok je klasika, pretože drevo má na útulnosti našich interiérov veľký podiel. Nielen že pekne vyzerá a vonia, navyše je aj príjemné na dotyk. Aby si čo najdlhšie uchovalo svoje vlastnosti, mali by sme sa o neho dobre starať. Drevo jednak dýcha a jednak potrebuje udržiavať isté množstvo vlhkosti, aby nezačalo vysychať a praskať. A to aj napriek tomu, že je jeho povrch upravený. Musíme teda dbať o jeho pravidelnú starostlivosť. V prípade vytvorenia škvrny alebo vilití tekutiny na nábytok ju musíme bezodkladne odstrániť a prach utierame suchou prachovkou, prípadne mierne navlhčenou hadrem. Používáme len čistiace prostriedky určené výhradne na drevo. Táto starostlivosť sa nám určite oplatí.